KURUMSAL

kurumsal-cihan-patent-1

Biz Kimiz ?

Cihan Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu ve Ortağı olan Cihan KILIÇ patent, marka ve belgelendirme konularında iyi bir eğitim aldıktan sonra merkezi Gaziantep olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında belgelendirme konularında aktif ve ciddi bir şekilde ekibiyle birlikte hizmet vermektedir. Cihan KILIÇ Merkezi Gaziantep olmak üzere 2007 Yılında Cihan Patent Ltd. Şti. yi kurmuştur.

Haksız kazancı engellemek için halkımızı bu konuda bilgilendirmek ve Markanın önemini belirtmek açısından uzman kadrosuyla güvenilir bir şekilde Merkezi Gaziantep’te olmak üzere faaliyet göstermektedir. Cihan Patent Firması Gaziantep şehir merkezinin dışında Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu İllerinde ki firmalara da Mobil ekipleriyle hizmet götürmektedir. Hedefini her zaman Daha iyi hizmet sunma kriterlerinin üzerine oturtmuştur. 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve uzman ekibimizle birlikte bir aile gibi çalışmak ve verimliliği ön plana alarak, yenilikleri anında müşterilerimize yansıtmak ve ;

 • Müşteri ve sonuç odaklı
 • Dürüst
 • Güven duyulan
 • Kaliteli
 • Katılımcı
 • Eğitime önem veren ve işin her anında eğitime devam eden
 • Teknolojik yeniliklere açık ve teknolojiye hayatın her anında yer veren
 • Pazar payını artırmayı hedefleyen
 • Gelişmeye ve yeniliklere devamlı açık
 • İşini Severek Yapan
 • Sürekli Araştıran
 • Çözüm Üreten
 • Disiplinli Çalışan

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede, şeffaf ve rekabetçi hizmet anlayışımızla sizlere daha iyi hizmet edebilmenin ve kendimizi devamlı olarak geliştirebilmenin yollarını araştırıyor ve bu çabalarımızdan gurur duyuyoruz.

En son teknolojik gelişmeleri takip ederek, değerli dostlarımıza hızlı, basit ve kolay çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Ve şunu hiç unutmuyoruz. Siz değerli dostlarımızın, şirketimizin temel değerleri olduğunu biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu dostluklar kurmak ve bunu dünya durduğu sürece sürdürmektir.

Müşteri Memnuniyeti
95%
Büyümemiz
80%

Neden ?

Müşteri odaklılık

Cihan Patent'te her müvekkilin belli bir müşteri temsilcisi ve uzmanı vardır. Bu sayede firmalarımızın ihtiyaçlarına etkin bir şekilde odaklanabilmekteyiz.

Hız

Başvurularınızı olabilecek en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz. Marka başvurusu 1 gün, tasarım başvurusu 2 gün içerisinde).

Ücretsiz ön danışmanlık

Başvuru öncesi yaptığımız ücretsiz araştırma hizmetimizle, müşterilerimize risksiz ve güvenli bir tescil süreci sunuyoruz.

Sorumluluk

Markanız kabul edilmezse, yeni başvuruda vekillik bedeli almıyoruz.

Profesyonellik

Uzmanlarımız Türkiye'nin seçkin vekilleri arasında yer alan kişilerdir.

İş ahlakı

Dürüstlük ve şeffaflık en güvendiğimiz yanımızdır.

Uygun ücretlendirme

Gerek marka başvurusu gerekse diğer hizmetlerimize ilişkin hizmet bedellerimiz son derece makuldür. Ayrıca esnek ödeme opsiyonlarımız bütçenizi zorlamadan kendinizi koruma altına almanızı sağlayacaktır.

Hukuk ekibi

Patent ve Marka vekili avukatlarımız markayla ilgili tüm hukuki isteklerinizi en hızlı ve etkin şekilde cevaplayabilecek tecrübeye sahiptirler.

Erişilebilirlik

Size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda mutlaka konusuna hakim bir uzmanımızı karşınızda bulacaksınız.

Geniş uzman ağı

Biz bir danışmanlık firmasıyız. Bu sayede, müvekkillerimiz patent-marka tescili haricindeki hizmet sektörüne yönelik diğer ihtiyaçlarında da bizden profesyonel hizmet almaktadır.

En Hızlı İşlem Garantisi​

+90 532 491 05 12​

En Uygun Fiyat Garantisi

+90 532 491 05 12​

Teknik Destek Ekibi​

+90 532 491 05 12​

Kaliteli Hizmet Anlayışı

+90 532 491 05 12​

Call Now Button